Česká verze2024-04-07T21:40:39+02:00
PERCHÉ I NUMERI

KDO JSEM

Monika Ben Thabetová se narodila v roce 1976 v Brně, do smíšené rodiny Češky a Súdánce. V devadesátých letech emigrovala do Itálie, kde později vytvořila vlastní koučingový systém, nazvaný “Tajemství čísel”, který vychází z numerologického rozboru přirozené kvalitativní stránky čísel. S jeho pomocí lze prakticky o každém člověku získat veškeré informace o jeho životě a osobnosti, zakódované v jeho datu narození.

NUMEROLOIE A KOUČING

Monika přijala svou schopnost numerologicky analyzovat data narození ostatních jako životní poslání a už více jak dekádu se snaží pomáhat lidem dosáhnout sebeuvědomění a nalézt vnitřní harmonii prostřednictvím kvantového posunu k duchovnímu probuzení. V Itálii Moniku proslavila její schopnost pomoci lidem čelícím zkouškám a obtížným životním situacím, prostřednictvím výkladu jejich data narození. Díky svým dlouholetým zkušenostem dnes dokáže vést své klienty jak k hlubšímu porozumění jich samotných, tak i jejich kolegů, přátel a rodinných příslušníků.

Koučingová konzultace vycházející z data narození se řadí mezi mimořádně účinné spirituální metody pro ty, kdo chtějí úspěšně zvládnout sebeanalýzu a dosáhnout vnitřního porozumění.
Díky nim lépe poznáte sami sebe, abyste tak mohli plně využít svých předností. Získáte praktické rady, které zvýší vaši sebedůvěru, plně porozumíte vlastnímu nitru a nastartujete tak svůj duchovní i intelektuální růstu.
Pochopíte životní fázi, ve které se nacházíte a budete pak schopni lépe čelit blížícím se změnám a výzvám.
Zlepšíte se vaše schopnost činit důležitá osobní, emoční a profesní rozhodnutí a naučíte se i efektivněji komunikovat s vaším partnerem, kolegy, dětmi a přáteli.

lavagna

Koučingové balíčky:

1. Rozbor data narození

Jedná se o individuální osobní koučing založený na analýze data narození, který vám pomůže ujasnit si životní priority, udělat nutné osobní změny a lépe se připravit na budoucnost.
Doba trvání: 1 hodina
Struktura: 1 sezení, česky
Forma: videohovor (Skype, Zoom), cena 10.000 kč
(osobní setkání je možné, cena po dohodě, kontaktujte mě)

2. Láska a rodinné vztahy

Koučingový proces, který vám pomůže lépe porozumět vašemu partnerovi, potomkovi nebo rodiči, případně dalším členům vaší rodiny. Díky němu se vám podaří zbavit vztahového napětí, vztahy v rodině ozdravit a navrátit soulad do vašeho každodenního života.
Doba trvání -1,5 hodiny
Struktura: 1 sezení, česky
Forma: videohovor (Skype, Zoom), cena 15.000 kč
(osobní setkání je možné, cena po dohodě, kontaktujte mě)

3. Podnikání a pracovní vztahy

Koučing určený ke zlepšení vztahů a komunikace mezi kolegy, spolupracovníky a obchodními partnery. Vede k vytvoření harmoničtějšího a produktivnějšího pracovního prostředí.
Doba trvání: 2 hodiny
Struktura: 1 sezení, česky
Forma: videohovor (Skype, Zoom), cena 18.000 kč
(osobní setkání je možné, cena po dohodě, kontaktujte mě)

Pro jakékoli informace kontaktujte prosím přímo Moniku

monikanumerologia@gmail.com

PUBLIKACE

TAJNÁ MOC ČÍSEL – vaše datum narození není pouhá náhoda
Čísla jsou odedávna každodenní součástí našeho života. Chápeme je jako samozřejmé společníky, prosté cifry, které určují či popisují velikost, počet nebo násobek, tedy kvantitu. Jejich kvalita, jejich skutečný význam a potenciál nám však zcela uniká.
Mnohé pak překvapí zjištění, že čísla v sobě ukrývají klíč k tajemství o každém z nás. Starobylá metoda interpretace osobnostní tabulky sestavené z data narození, se kterou vás tato kniha seznámí, je jedním z prapůvodních, nosných pilířů numerologie. S její pomocí budete během několika okamžiků schopni do detailu přesně určit charakter kohokoliv si budete přát.
Tato kniha vám bude nejen rádcem a průvodcem, ale i spolehlivým kompasem na rozbouřených vodách mezilidských vztahů, neboť vám pomůže vždy nalézt bezpečný přístav lásky, porozumění a vzájemné úcty. Osvojíte si tajnou moc čísel.

Cena -222 Kč

KUPTE SI

Náš černobílý svět – České rozhovory o afrických kořenech a splněných snech
Televizní moderátor Rey Koranteng, fotbalista Theo Gebre Selassie, filantropka a moderátorka Lejla Abbasová, spisovatel Tomáš Zmeškal, choreograf a tanečník Yemi A. D., sinolog Martin Kříž, spisovatelka a numeroložka Monika Ben Thabetová, televizní moderátorka Zuzana Tvarůžková a zpěvačka Madalena Joao, ty všechny vyhledal Obonete S. Ubam, aby se jich zeptal, jaké bylo jejich dětství a dospívání.

Cena -397 Kč

KUPTE SI

Psali o mně:

Kliknutím na obrázky si můžete přečíst článek

Rozhovory :